onas

VYTVORTE SI PODMORSKÝ SVET

Morské Centrum
SEA Centrum, s.r.o.
Mostová 381, 958 04 Partizánske

PREHĽAD SORTIMENTU A SLUŽIEB

Vítame Vás na našej novej stránke Morského Centra. Okrem toho, že sme zmenili dizajn, máme aj iné novinky. Začíname s e-shopom a ponúkame nové produkty aj našej výroby a služby pre zákazníkov ako internetové poradenstvo.

Budeme radi, ak nás navštívite v našom krásnom kamennom obchode s morskou akvaristikou otvorenom v roku 2011, na nezmenenej adrese, kde Vám s radosťou poradíme a kde si určite prídete na svoje. Keďže sladkovodnou akvaristikou sa zaoberáme už vyše 20 rokov, neodolali sme ani krásam morského sveta. Ponúkame Vám veľké množstvo živočíchov z vlastných importov zo zahraničia a veľa produktov pre úspešné fungovanie Vášho morského alebo sladkovodného akvária. Po príchode k nám sú ryby a živočíchy držané v normami schválenej oficiálnej karanténe a preto zaručujeme ich maximálnu životaschopnosť.

Taktiež by sme chceli osloviť maloobchodníkov, začínajúcich akvaristov, a pomôcť im úspešne začať podnikať aj v oblasti morskej akvaristiky. Ponúkame poradenstvo a nákup živočíchov a produktov so zvýhodnenými podmienkami (Veľkoobchod). Najmä produkty firiem Microbe-Lift, Bubble-Magus, JBL, HANA Instruments, Kessil, SUBIO-EKO, Aqua Medic, SYBON, NYOS, hw-Wiegandt.. atď.

Vďaka našej odbornej spôsobilosti a dlhoročným skúsenostiam máte záruku, že Vaše akvárium bude v najlepších rukách. A ak ešte žiadne nemáte, bude nám potešením ho pre Vás vytvoriť. Projektujeme akvária od A po Z., t.z. spracovanie návrhu, vytvorenie akvária, filtrácie a čo je najdôležitejšie - morského života. Samozrejmosťou je následný servis pre dobré fungovanie akvária. Popri zákazníckej údržbe, ponúkame našim klientom aj službu donášky rybiek, koralov a iných živočíchov podľa ich vlastného výberu. Nie každý má čas na návštevu a osobný výber v obchode. Takto šetríme zákazníkom ich voľný čas.

Spolupracujeme s rôznymi firmami a odborníkmi na našom aj zahraničnom trhu a pracujeme s overenými značkami v oblasti morskej akvaristiky: Microbe-Lift, Bubble-Magus, JBL, SERA, Ecosystem Aquarium, KNOP, Tropic Marin, Tropical Marine Centre, Fauna Marin, TECO, TMC, ATI, AquaBee, Tunze, Deltec, Salifert, Sander, Grotech, Aqua Connect, Vertex Aquaristik, Schuran, Nature´s Ocean, Royal Nature, Aquarium Systems, Hailea, RESUN, Aqua Zonic, Ocean Free, Korallen-Zucht, AquaMedic, Aqua Life, AquaLight, SYBON, Aquila, Nyos, hw-Wiegandt atď.. Výnimočnú spoluprácu máme hlavne s firmami Microbe-Lift a Bubble-Magus, JBL, SERA, HANA Instruments, Kessil, SUBIO-EKO, Nyos, hw-Wiegandt. V našom e-shop katalógu sa síce nenachádzajú úplne všetky výrobky menovaných firiem, ale na požiadanie klienta vieme dodať akékoľvek produkty.

Pracovali sme už na mnohých projektoch, o čom svedčí aj naša fotodokumentácia "Referencie". V lete sa vo veľkej miere venujeme plánovaniu jazierok a ich realizácii.

Chceli by sme Vás osloviť aj cenovo, preto sme pre našich stálych aj nových zákazníkov pripravili zaujímavé ponuky. Uvidíme sa v našom e-shope..

Morské akvárium vyzerá výborne a veľmi dekoratívne. Hra svetiel spôsobená odrazom vody spolu s živočíšnou ríšou vznášajúcou sa v prúde vody.Ponorte sa do exotického podmorského sveta, pozorujte malé dobrodružstvá a snívajte o fascinujúcich korálových útesoch, alebo o krásnych plážach južných morí. Morské akvárium vyzerá výborne a veľmi dekoratívne. Hra svetiel spôsobená odrazom vody a živočíšna ríša vznášajúca sa v prúde vody vytvorí jedinečný zážitok. Je to vlastne dovolenka u vás doma. (Sera)

Pre Našich zákazníkov ponúkame free WiFi zone..

Morské Centrum fotogaléria

počítadlo.abz.czMorské Centrum: SEA Centrum, s.r.o. Mostová 381, 958 04 Partizánske, s.r.o. | WEBDESIGN: fg Ateliér